Dünkü Maç Sonuçları

Tarih
Ev Sahibi
-
Deplasman
İ.Y.
19.06 23:30
Guarani
1-0
1-0
Ponte Preta
1-0
19.06 23:00
Florida Elite
2-1
1-0
Miami City
1-0
19.06 23:00
New Jersey Copa
0-1
0-0
Cedar
0-0
19.06 23:00
Fast Clube
3-2
0-2
Penarol
0-2
19.06 23:00
Botafogo RJ K
2-3
0-2
Santos K
0-2
19.06 23:00
Ind. del Valle
3-5
1-2
Delfin
1-2
20.06 01:30
Cincinnati
0-2
0-1
Colorado Rapids
0-1
20.06 01:30
Columbus Crew
2-0
2-0
Chicago Fire
2-0
20.06 01:30
New York City
2-3
0-1
New England Revolution
0-1
20.06 01:30
Toronto FC
2-3
2-2
Orlando City
2-2
20.06 02:00
DC United
1-0
0-0
Inter Miami
0-0
20.06 02:30
FC Dallas
1-1
0-1
Minnesota
0-1
20.06 03:00
Austin FC
0-0
0-0
San Jose Earthquakes
0-0
20.06 03:00
Los Angeles Galaxy
1-2
1-1
Seattle Sounders
1-1
20.06 04:30
Portland Timbers
2-1
2-1
Sporting Kansas City
2-1
20.06 05:00
Los Angeles FC
1-1
0-0
Houston Dynamo
0-0
20.06 20:00
Atlanta Utd
2-2
0-0
Philadelphia Union
0-0
20.06 01:00
Hartford Athletic
2-1
1-0
Loudoun
1-0
20.06 01:30
Birmingham
1-0
1-0
Austin Bold
1-0
20.06 01:30
Tampa Bay
1-2
0-1
Pittsburgh
0-1
20.06 02:00
FC Tulsa
2-3
1-3
Louisville City
1-3
20.06 02:30
Memphis
0-1
0-1
Oklahoma City Energy
0-1
20.06 02:30
Oakland Roots
ERT.
-
Sacramento Republic
-
20.06 02:30
San Antonio
1-1
1-1
Rio Grande
1-1
20.06 04:30
Las Vegas Lights
1-3
1-0
Orange County SC
1-0
20.06 04:30
San Diego Loyal
2-1
1-0
Phoenix Rising
1-0
20.06 23:00
Sporting Kansas City 2
1-2
1-1
Indy Eleven
1-1
20.06 00:30
Richmond Kickers
1-1
0-1
Union Omaha
0-1
20.06 01:00
Toronto FC II
2-1
2-1
Fort Lauderdale
2-1
20.06 02:00
Forward Madison
0-2
0-1
New England II
0-1
20.06 02:00
Tormenta
3-1
2-0
Greenville
2-0
20.06 02:30
North Texas
0-0
0-0
Tucson
0-0
20.06 01:00
Black Rock
0-2
-
Boston Bolts
-
20.06 01:00
Lionsbridge
2-0
0-0
Virginia Beach
0-0
20.06 01:00
North Carolina Fusion U23
4-1
4-0
Wake FC
4-0
20.06 01:00
Northern Virginia
1-2
0-0
Reading
0-0
20.06 01:00
RC New Jersey
2-1
2-1
Lehigh Valley
2-1
20.06 01:00
Toledo Villa
0-3
0-1
South Bend Lions
0-1
20.06 01:00
Tri-Cities
3-0
2-0
Tobacco Road
2-0
20.06 01:30
Peachtree City MOBA
0-1
-
Dalton
-
20.06 01:30
Southern Soccer Academy
2-0
-
Asheville City
-
20.06 01:30
Tampa Bay U23
3-1
1-0
The Villages
1-0
20.06 01:30
Westchester
1-2
0-1
New York Red Bulls U23
0-1
20.06 02:00
Corpus Christi FC
2-1
-
Little Rock Rangers
-
20.06 02:00
Mississippi Brilla
3-1
2-0
Brazos Valley Cavalry
2-0
20.06 02:00
St. Louis Scott Gallagher
4-1
2-0
Green Bay Voyageurs
2-0
20.06 22:00
Kings Hammer
3-2
1-1
Oakland County
1-1
20.06 23:00
PDX FC
5-3
1-2
OVF Alliance
1-2
20.06 01:00
Michigan Stars
1-3
0-0
Maryland Bobcats
0-0
20.06 01:30
Chattanooga
0-1
0-1
Stumptown Ath.
0-1
20.06 04:00
LA Force
2-0
2-0
New Amsterdam
2-0
20.06 02:00
Chicago K
1-1
0-0
Washington K
0-0
20.06 21:00
Racing Louisville K
1-0
0-0
Houston Dash K
0-0
20.06 22:00
Portland Thorns K
1-0
1-0
Kansas City NWSL K
1-0
20.06 18:00
Cotonsport
1-2
1-1
JS Kabylie
1-1
20.06 21:00
Pyramids
0-0
0-0
Raja Casablanca
0-0
20.06 11:00
Monchengladbach K
0-1
0-0
Hoffenheim 2 K
0-0
20.06 16:00
Cuando Cubango
0-0
0-0
Wiliet
0-0
20.06 16:00
Desportivo Huila
2-0
2-0
Interclube
2-0
20.06 16:00
Ferroviario do Huambo
1-2
-
Caala
-
20.06 16:30
Academica
0-1
-
Petro
-
20.06 20:00
Sansinena
3-0
1-0
Sportivo Estudiantes
1-0
20.06 20:30
Gimnasia y Tiro
1-0
0-0
Sportivo Las Parejas
0-0
20.06 20:30
Union Sunchales
0-1
0-1
Central Norte
0-1
20.06 00:00
Racing Club Aruba
1-1
1-0
Dakota
1-0
20.06 02:00
Deportivo Nacional
0-0
0-0
La Fama
0-0
20.06 12:00
Brisbane Roar (Aus)
İPT.
-
Kaya (Phl)
-
20.06 18:00
İsviçre
3-1
2-0
Türkiye
2-0
20.06 18:00
İtalya
1-0
1-0
Galler
1-0
20.06 08:05
Melbourne City
2-0
0-0
Macarthur FC
0-0
20.06 07:00
Tuggeranong Utd
1-2
0-1
Tigers FC
0-1
20.06 07:15
Gungahlin
4-0
3-0
Canberra Olympic
3-0
20.06 06:30
Charlestown Azzurri
3-3
1-2
Adamstown Rosebud
1-2
20.06 06:30
Edgeworth E.
ERT.
-
Lambton J.
-
20.06 06:30
Newcastle Olympic
ERT.
-
Broadmeadow
-
20.06 06:30
Wollongong Wolves
0-1
0-0
Marconi
0-0
20.06 07:00
APIA Tigers
0-1
0-0
Rockdale
0-0
20.06 07:00
Blacktown
3-2
2-0
Sutherland
2-0
20.06 07:00
Northbridge Bulls FC
1-1
0-1
Sydney Utd
0-1
20.06 08:00
Sydney Olympic
0-1
0-1
Mount Druitt Rangers
0-1
20.06 10:30
Sydney U21
2-2
1-0
Manly Utd
1-0
20.06 07:00
Heidelberg
1-0
0-0
Green Gully
0-0
20.06 07:00
St Albans
1-3
0-1
Bentleigh
0-1
20.06 10:00
Albany Creek
4-1
3-1
Acacia Ridge
3-1
20.06 17:00
Ayema
1-0
-
Eternel
-
20.06 17:00
Damissa
0-0
0-0
Dynamo Parakou
0-0
20.06 17:00
Requins
2-1
0-0
ASOS
0-0
20.06 16:00
Zhodino 2
3-0
2-0
Sputnik 2
2-0
20.06 02:00
Flamengo
2-3
1-1
Bragantino
1-1
20.06 16:00
Palmeiras
2-1
1-1
America MG
1-1
20.06 21:00
Bahia
0-0
0-0
Corinthians
0-0
20.06 21:00
Cuiaba
ERT.
-
Gremio
-
20.06 00:00
Operario
2-1
1-1
Cruzeiro
1-1
20.06 00:00
Vitoria
3-1
0-1
Brusque
0-1
20.06 02:00
Sampaio Correa
3-1
0-1
Confianca
0-1
20.06 02:00
Vila Nova
0-1
0-0
Coritiba
0-0
20.06 00:00
Oeste
0-0
0-0
Criciuma
0-0
20.06 16:00
Ypiranga FC
3-0
3-0
Botafogo SP
3-0
20.06 21:00
AE Altos
3-2
2-0
Manaus
2-0
20.06 23:00
Figueirense
1-1
0-1
Mirassol
0-1
20.06 20:00
Atletico-CE
4-1
0-0
Caucaia
0-0
20.06 20:00
Bangu
1-1
0-1
Cianorte
0-1
20.06 20:00
Rio Branco ES
2-0
1-0
Aguia Negra
1-0
20.06 20:00
Rio Branco PR
0-1
0-0
Marcilio Dias
0-0
20.06 20:30
SE Juventude
0-3
0-0
Moto Club
0-0
20.06 21:00
Aimore
1-1
0-0
Esportivo
0-0
20.06 21:00
Retro
3-1
1-0
Alagoinhas
1-0
20.06 21:00
Sao Bento
0-0
0-0
Inter de Limeira
0-0
20.06 21:00
Treze
2-2
0-1
Central SC
0-1
20.06 22:00
Boa
1-1
0-0
Caldense
0-0
20.06 23:00
Galvez
2-1
0-1
Acreano
0-1
20.06 15:00
Sousa
0-0
0-0
Campinense
0-0
20.06 20:00
Botafogo U20
1-1
0-0
Coritiba U20
0-0
20.06 01:00
Corinthians K
5-0
4-0
Minas ICESP K
4-0
20.06 20:00
Sao Paulo K
2-0
1-0
Real Brasilia K
1-0
20.06 22:00
Cruzeiro K
4-0
2-0
Bahia K
2-0
20.06 18:45
Setif
2-0
1-0
Bordj Bou Arreridj
1-0
20.06 11:00
Setif U21
2-2
1-2
Bordj Bou Arreridj U21
1-2
20.06 02:30
Jong Holland
2-0
-
Willemstad
-
20.06 22:00
Atletico Pantoja
3-2
1-0
Atlantico
1-0
20.06 22:00
Jarabacoa
1-0
0-0
Atl. San Francisco
0-0
20.06 11:00
Orenburg (Rus)
2-0
0-0
MOL Fehervar (Hun)
0-0
20.06 14:00
Legia (Pol)
İPT.
-
Neftci Baku (Aze)
-
20.06 15:00
AIK Stockholm (Swe)
3-3
2-1
Sirius (Swe)
2-1
20.06 17:00
Legia (Pol)
0-2
0-0
Ferencvaros (Hun)
0-0
20.06 18:00
Maribor (Slo)
İPT.
-
Din. Zagreb (Cro)
-
20.06 19:00
Umman
2-1
2-0
Somali
2-0
20.06 01:00
Guayaquil SC
0-2
0-2
America de Quito
0-2
20.06 22:00
Cumbaya
0-0
0-0
Chacaritas
0-0
20.06 22:00
Gualaceo
0-0
0-0
LDU Portoviejo
0-0
20.06 22:00
Santo Domingo
0-2
0-1
El Nacional
0-1
20.06 02:00
Emelec
0-2
0-1
Nueve de Octubre
0-1
20.06 12:00
Elva
0-6
0-4
Maardu
0-4
20.06 12:00
Paide Linnameeskond U21
4-0
2-0
Parnu
2-0
20.06 12:00
Mhlume
0-2
-
Mbabane Swallows
-
20.06 14:30
Manzini Wanderers
2-0
-
Denver
-
20.06 16:00
Klaksvik
4-0
1-0
Fuglafjordur
1-0
20.06 16:00
Vikingur
4-1
3-1
07 Vestur Sorvagur
3-1
20.06 16:00
Argir
0-5
0-2
Skala Itrottarfelag
0-2
20.06 18:00
Difaa El Jadidi
1-1
1-0
Rapide Oued Zem
1-0
20.06 20:15
Youssoufia Berrechid
2-1
2-1
FUS Rabat
2-1
20.06 22:30
Agadir
1-1
0-0
Maghreb Fez
0-0
20.06 17:30
ASEC Mimosas
2-0
1-0
SO Armee
1-0
20.06 18:00
San Pedro
3-0
2-0
Academie de FAD
2-0
20.06 15:00
Jaro
1-1
0-0
PK-35
0-0
20.06 15:00
Klubi 04
0-3
0-3
Gnistan
0-3
20.06 15:00
KPV
1-2
0-2
MuSa
0-2
20.06 17:30
Mikkeli
4-1
2-0
JIPPO
2-0
20.06 15:00
Lahden Reipas
0-1
0-0
KaPa
0-0
20.06 15:00
PEPO
2-0
1-0
MyPa
1-0
20.06 15:00
JJK Jyvaskyla
2-0
1-0
Hercules
1-0
20.06 15:00
Kemi City
0-1
0-0
Vaajakoski
0-0
20.06 15:00
Narpes Kraft
3-0
2-0
GBK Kokkola
2-0
20.06 15:00
SJK Akatemia
3-3
2-2
OLS Oulu
2-2
20.06 12:00
Royal AM
ERT.
-
Chippa United
-
20.06 23:00
Venezuela
2-2
0-1
Ekvador
0-1
20.06 09:00
Ulsan Hyundai
2-2
2-1
Seongnam
2-1
20.06 09:00
Asan
0-1
0-1
Jeonnam
0-1
20.06 09:00
Bucheon
1-1
0-0
Gyeongnam
0-0
20.06 11:30
Busan
4-5
1-1
Anyang
1-1
20.06 12:00
Cheonan City
2-0
0-0
Gangneung
0-0
20.06 15:45
Al-Hudod
2-2
0-1
Naft Missan
0-1
20.06 15:45
Al Wasat
3-2
0-1
Alsinaat Alkahrabaiya
0-1
20.06 20:30
Al Talaba
1-1
1-0
Erbil
1-0
20.06 15:00
Hartlepool
1-1
1-0
Torquay
1-0
20.06 17:20
Persepolis
1-0
0-0
Tractor-Sazi
0-0
20.06 21:00
Girona
0-2
0-2
Vallecano
0-2
20.06 18:00
Agrupacion Estudiantil
3-1
1-0
Atios
1-0
20.06 18:00
Arzua
1-1
-
Barco
-
20.06 18:00
Paiosaco
1-0
0-0
Ourense CF
0-0
20.06 18:00
Pontes
1-1
-
UD Ourense
-
20.06 11:30
Complutense
0-0
0-0
Atletico Pinto
0-0
20.06 11:30
Paracuellos Antamira
3-1
1-1
Mostoles
1-1
20.06 11:30
Santa Ana
4-2
3-0
Villaverde San Andres
3-0
20.06 11:30
Villanueva
3-0
3-0
El Alamo
3-0
20.06 18:00
Becerril
2-1
0-1
La Granja
0-1
20.06 18:00
La Baneza
0-4
0-1
Almazan
0-1
20.06 18:00
Penaranda
3-1
2-0
Real Burgos CF
2-0
20.06 18:00
Salamanca B
2-0
2-0
Bupolsa
2-0
20.06 18:00
Santa Marta Tormes
1-1
0-1
Cebrerena
0-1
20.06 18:00
Alcudia
2-0
1-0
Genova
1-0
20.06 18:00
Binissalem
1-0
1-0
Felanitx
1-0
20.06 18:00
Esporles
0-2
0-0
Cardassar
0-0
20.06 18:00
Llosetense
0-5
-
Soller
-
20.06 13:00
La Cuadra
2-0
-
Tacoronte
-
20.06 13:00
San Fernando
1-1
0-1
CD Buzanada
0-1
20.06 13:00
SD Tenisca
0-0
0-0
Atl. Paso
0-0
20.06 17:00
Arosa SC
2-0
2-0
Somozas
2-0
20.06 11:00
Athletic Bilbao K
2-0
2-0
Sevilla K
2-0
20.06 11:30
EDF Logrono K
0-2
0-2
Atletico Madrid K
0-2
20.06 12:00
Santa Teresa K
1-5
0-4
Real Madrid K
0-4
20.06 13:00
Tenerife K
2-0
1-0
Vallecano K
1-0
20.06 13:30
Levante K
1-1
1-0
Valencia K
1-0
20.06 17:00
Real Sociedad K
1-4
1-0
Barcelona K
1-0
20.06 15:00
Trelleborgs
2-1
1-0
Falkenbergs
1-0
20.06 15:00
IFK Malmo
2-0
1-0
Oskarshamns
1-0
20.06 14:00
Stockholm Internazionale
2-1
0-1
Karlbergs
0-1
20.06 16:00
Tord
3-1
2-1
Varbergs GIF
2-1
20.06 15:00
Karlstad II
3-2
1-1
Tidaholm IFK
1-1
20.06 16:00
IFK Visby
0-5
0-0
Ragsveds
0-0
20.06 13:00
Vaxjo DFF K
0-0
0-0
Djurgarden K
0-0
20.06 15:00
Hacken K
10-0
5-0
AIK K
5-0
20.06 15:00
Pitea K
0-3
0-1
Hammarby K
0-1
20.06 17:00
Örebro K
0-2
0-1
Kristianstads K
0-1
20.06 12:00
Mallbackens K
0-1
0-1
Moron K
0-1
20.06 12:00
Umeå IK K
2-1
2-0
Kalmar K
2-0
20.06 13:00
Alingsas FC K
ERT.
-
Alvsjo K
-
20.06 14:00
IF Brommapojkarna K
4-1
2-0
Jitex K
2-0
20.06 15:00
Bollstanas K
1-3
1-2
Sundsvall K
1-2
20.06 15:00
Borgeby K
1-3
0-0
Lidkopings FK K
0-0
20.06 15:00
Uppsala K
3-2
1-2
Norrkoping K
1-2
20.06 16:00
Olympique de Geneve
0-2
-
Martigny
-
20.06 16:00
Citta di Varese
1-2
1-1
HSL Derthona
1-1
20.06 15:00
Recanatese
1-0
1-0
Vastese
1-0
20.06 16:00
Giulianova
0-1
0-0
Castelnuovo Vomano
0-0
20.06 18:00
Akureyri
0-1
0-0
Valur
0-0
20.06 19:00
Fylkir
3-1
1-1
Akranes
1-1
20.06 19:00
Stjarnan
2-1
2-0
Kopavogur
2-0
20.06 21:15
Breidablik
4-0
3-0
Hafnarfjordur
3-0
20.06 21:15
Keflavik
1-0
1-0
Leiknir
1-0
20.06 10:00
Kashima
1-1
0-0
Vegalta Sendai
0-0
20.06 12:00
Urawa
2-3
1-1
Shonan
1-1
20.06 08:00
Sagamihara
0-2
0-1
Verdy
0-1
20.06 11:00
Mito
0-1
0-0
Yamagata
0-0
20.06 12:00
Kitakyushu
0-2
0-2
Ehime
0-2
20.06 12:00
Kusatsu
0-1
0-1
Machida
0-1
20.06 06:00
YSCC
4-3
2-1
Fujieda MYFC
2-1
20.06 07:00
Nagano
4-0
2-0
Toyama
2-0
20.06 08:00
Tegevajaro Miyazaki
2-2
1-1
Kamatamare
1-1
20.06 09:00
Imabari
3-0
2-0
Gifu
2-0
20.06 12:30
Kumamoto
1-1
1-0
Tottori
1-0
20.06 06:00
Harima Albion K
2-2
1-1
Yokohama FC Seagulls K
1-1
20.06 06:00
Yamato Sylphid K
4-2
2-2
Ehime K
2-2
20.06 07:00
Angeviolet Hiroshima K
1-4
0-3
Kunoichi K
0-3
20.06 14:00
Taraz-Karatau
2-2
2-2
Kairat Academy
2-2
20.06 14:00
Gor Mahia
1-0
0-0
Sofapaka
0-0
20.06 14:00
Kariobangi Sharks
0-1
0-0
Tusker
0-0
20.06 14:00
Posta Rangers
0-0
0-0
Bidco United
0-0
20.06 14:00
Vihiga United
ERT.
-
Bandari
-
20.06 22:00
Millonarios
1-2
1-0
Tolima
1-0
20.06 16:00
FK Panevezys
1-1
0-1
Riteriai
0-1
20.06 18:00
Kauno Zalgiris
2-2
1-1
Hegelmann Litauen
1-1
20.06 13:00
Suduva 2
0-1
0-0
FK Minija
0-0
20.06 17:00
Neptunas
2-0
2-0
Kauno Zalgiris 2
2-0
20.06 13:00
Sporting Macau
3-2
2-2
Policia
2-2
20.06 15:00
Tak Chun Ka I
3-1
1-0
Monte Carlo
1-0
20.06 14:30
Blue Eagles
2-0
1-0
Ntopwa
1-0
20.06 14:30
Karonga United
0-1
0-0
Silver
0-0
20.06 14:30
Mighty Tigers
2-0
1-0
Mzuni
1-0
20.06 14:30
TN Stars
0-0
0-0
Ekwendeni Hammers
0-0
20.06 14:30
ENH Vilankulo
2-2
-
Matchedje Mocuba
-
20.06 14:30
Ferroviario Beira
1-0
0-0
Desportivo Maputo
0-0
20.06 14:30
Ferroviario Nampula
1-0
-
Ferroviario Maputo
-
20.06 14:30
Incomati Xinavane
1-2
-
UD Songo
-
20.06 14:30
Textafrica
1-1
-
LD Maputo
-
20.06 17:00
Dakkada FC
1-1
1-0
Enugu
1-0
20.06 17:00
Enyimba
0-0
0-0
Nasarawa
0-0
20.06 17:00
Ifeanyi Ubah
2-1
0-0
Heartland
0-0
20.06 17:00
Jigawa Golden Stars
1-0
0-0
Kano
0-0
20.06 17:00
Lobi Stars
2-0
0-0
Kwara
0-0
20.06 17:00
MFM FC
ERT.
-
Wikki Tourist
-
20.06 17:00
Plateau
2-0
0-0
Warri Wolves
0-0
20.06 17:00
Rivers United
1-0
0-0
Katsina Utd
0-0
20.06 17:00
Sunshine Stars
2-1
2-1
Abia Warriors
2-1
20.06 23:00
Export Sebaco
2-0
1-0
Chinandega
1-0
20.06 15:00
Mjondalen
1-1
0-0
Strömsgodset
0-0
20.06 18:00
Brann
1-3
0-0
Odd
0-0
20.06 18:00
Haugesund
3-0
0-0
Kristiansund
0-0
20.06 18:00
Molde
2-1
2-0
Stabaek
2-0
20.06 18:00
Rosenborg
0-1
0-0
Sarpsborg 08
0-0
20.06 18:00
Tromsø
1-2
1-1
Lilleström
1-1
20.06 20:00
Vålerenga
1-1
0-0
Bodo/Glimt
0-0
20.06 13:30
Hodd
3-0
0-0
Senja
0-0
20.06 14:00
Halden
3-1
1-0
Tromsdalen
1-0
20.06 15:30
Brattvag
0-2
0-2
Asker
0-2
20.06 16:00
Kongsvinger
4-1
2-0
Floya
2-0
20.06 13:00
Egersunds
3-0
3-0
Nardo
3-0
20.06 14:00
Levanger
2-4
1-1
Notodden
1-1
20.06 17:00
Lok. Tashkent
0-1
0-1
Kokand 1912
0-1
20.06 17:00
Nasaf Qarshi
2-0
1-0
Andijan
1-0
20.06 17:00
Navbahor Namangan
2-1
1-0
Mashal Muborak
1-0
20.06 18:00
Juan Aurich
ERT.
-
Llacuabamba
-
20.06 19:00
Deportivo Coopsol
ERT.
-
Santa Rosa
-
20.06 02:00
Carlos Mannucci
3-0
2-0
Llacuabamba
2-0
20.06 17:30
Sport Boys K
2-2
2-2
Cajamarca K
2-2
20.06 20:00
U. San Martin K
2-1
-
Killas K
-
20.06 20:40
LKS Lodz
0-1
0-1
Leczna
0-1
20.06 16:00
Grodzisk M.
5-0
4-0
Legia II
4-0
20.06 17:30
Lewart Lubartow
0-2
0-1
Wisloka Debica
0-1
20.06 17:30
Orleta Radzyn
2-0
1-0
Avia Swidnik
1-0
20.06 17:30
Podhale Nowy Targ
2-2
1-0
S. Wola
1-0
20.06 17:30
Sandomierz
5-2
4-2
Hetman Zamosc
4-2
20.06 17:30
Siarka Tarnobrzeg
0-2
0-0
Chelmianka Chelm
0-0
20.06 17:30
Sokol Sieniawa
3-4
2-1
Biala Podlaska
2-1
20.06 17:30
Wiazownica
5-1
2-1
Korona 2
2-1
20.06 12:00
Gornik Z. U18
0-2
0-1
Gwarek Zabrze U18
0-1
20.06 12:00
UKS SMS Lodz U18
2-1
2-0
Korona U18
2-0
20.06 12:15
Escola Warszawa U18
0-1
0-1
Wisla U18
0-1
20.06 15:00
Cracovia U18
0-0
0-0
Arka U18
0-0
20.06 12:00
Gorilla
ERT.
-
Mukura Victory Sports
-
20.06 15:00
Muhanga
ERT.
-
Gasogi United
-
20.06 15:00
Sunrise
ERT.
-
Musanze
-
20.06 15:30
Kiyovu
ERT.
-
Etincelles
-
20.06 19:00
ASEC Ndiambour
2-1
0-0
Douanes
0-0
20.06 19:00
Casa
0-0
0-0
Excellence
0-0
20.06 19:00
Dakar SC
0-2
0-0
Teungueth
0-0
20.06 19:00
Generation F.
2-1
1-0
Mbour Petite Cote
1-0
20.06 19:00
Mbour
2-1
0-1
Jaraaf
0-1
20.06 19:00
Pikine
1-0
0-0
Niary Tally
0-0
20.06 19:00
US Goree
0-2
0-1
Diambars
0-1
20.06 18:15
Diamond Stars
ERT.
-
Kamboi Eagles
-
20.06 21:00
Kallon
ERT.
-
East End Lions
-
20.06 17:00
Belusa
3-0
-
Nitra B
-
20.06 17:00
Crystal
0-8
0-6
Malzenice
0-6
20.06 17:00
Galanta
1-1
0-0
Povazska Bystrica
0-0
20.06 17:00
Velke Ludince
0-3
0-2
Sala
0-2
20.06 10:30
Jednota Banova
4-0
0-0
Lip. Stiavnica
0-0
20.06 17:30
Cadca
2-1
1-1
Zvolen
1-1
20.06 17:30
Kalinovo
1-0
1-0
MSK Martin
1-0
20.06 17:30
Oravske Vesele
4-1
3-0
Krasno
3-0
20.06 17:30
Rakytovce
1-0
0-0
Kovacova
0-0
20.06 17:00
D. Luzna
0-1
0-0
MSK Senec
0-0
20.06 16:15
Hilal El Obied
ERT.
-
Al-Merreikh
-
20.06 16:15
Tuti
ERT.
-
Al-Hilal
-
20.06 18:00
Valdivia
3-1
2-1
Ind. Cauquenes
2-1
20.06 21:00
Deportes Colina
0-2
0-1
Limache
0-1
20.06 21:00
Lautaro
ERT.
-
Colchagua
-
20.06 22:00
San Antonio Unido
2-1
1-0
Dep. Concepcion
1-0
20.06 14:30
Eskhata
3-1
1-1
Dushanbe 83
1-1
20.06 14:30
Faizkand
1-2
0-2
Khatlon
0-2
20.06 13:00
Kagera Sugar
0-0
0-0
Ihefu
0-0
20.06 15:00
Biashara Mara United
1-0
1-0
JKT Tanzania
1-0
20.06 18:00
Young Africans
3-2
1-1
Mwadui
1-1
20.06 16:00
Club Africain
0-0
0-0
Monastir
0-0
20.06 16:00
CO Transports
0-2
0-2
Sfaxien
0-2
20.06 14:00
Wakiso Giants
ERT.
-
Express
-
20.06 20:45
Penarol
4-0
2-0
Maldonado
2-0
20.06 15:30
Atenas
0-0
0-0
Rocha
0-0
20.06 17:45
Racing Montevideo
2-1
2-0
Danubio
2-0
20.06 01:00
Caracas
1-1
0-1
Metropolitanos
0-1
20.06 21:00
Dep. Tachira
1-0
0-0
Portuguesa
0-0
20.06 11:00
Ho Chi Minh K
ERT.
-
Phong Phu Ha Nam 2 K
-
20.06 16:00
Kavala
1-2
1-2
O. Volos
1-2
20.06 16:00
Panserraikos
2-0
1-0
Apollon Pontou
1-0
20.06 16:00
PO Triglia
3-0
0-0
Kozani
0-0
20.06 16:00
Thesprotos
1-0
0-0
Almopos
0-0
20.06 16:00
Veria
2-1
2-0
Pierikos
2-0
20.06 16:00
Orfeas Xanthi
2-0
1-0
Dia. Stefanovik
1-0
20.06 16:00
Poseidonas Michanionas
1-1
0-0
Karditsa
0-0
20.06 15:00
Green Eagles
3-1
0-0
Forest Rangers
0-0
20.06 15:00
Nkwazi
1-0
0-0
NAPSA Stars
0-0
20.06 15:00
Prison Leopards
2-1
1-1
Zanaco
1-1
20.06 15:00
Red Arrows
0-0
0-0
Kabwe
0-0
20.06 15:00
Zesco Utd
2-1
1-0
Young Green Eagles
1-0
20.06 13:00
Deutz (Ger)
0-0
0-0
Porz (Ger)
0-0
Oranı Düşen Maçlar
İsveç 2.Lig
Pts, 20:00
GIF Sundsva
2.10
1.80
3.40
3.60
3.40
4.33
Västeras S
İrlanda Airtricity Premier Ligi
Sal, 21:45
Derry City
2.65
2.50
3.10
3.10
2.70
2.90
Sligo Rover
Finlandiya Finlandiya 1. Ligi
Sal, 18:30
Vaasa
2.15
2.15
3.40
3.50
3.15
3.10
Rovaniemi
Finlandiya Finlandiya 1. Ligi
Sal, 18:30
Turku
1.75
1.87
3.50
3.60
4.55
4.00
Ekenas
Norveç 2. Lig
Sal, 19:00
Ullensaker
2.95
3.10
3.65
4.00
2.20
2.05
Fredrikstad
Ukrayna - Avusturya
0
Kuzey Makedonya - Hollanda
2
Rusya - Danimarka
2
Çek Cumhuriyeti - İngiltere
2
Finlandiya - Belçika
2
Çek Cumhuriyeti - İngiltere
0
Hırvatistan - İskoçya
1
Ukrayna - Avusturya
1
Uruguay - Chile
1
Ukrayna - Avusturya
2